Antik Yapı Dekorasyon

 • Kimden Sektörel Firma
  İlan No 1688
  İlan Tarihi 19.08.2016
  Açıklama

  1997 yılından itibaren Şelale Havuz ve yapay kaya imalatına başladık. 2006 yılında Andik Yapı Dekorasyon adı altında sizlere hizmet vermeye başladık. Uzun yıllardan beri yapmış olduğumuz çalışmalarımız ile; müşterilerimizin beğenilerini, güvenlerini ve sevgisini kazanmaktan dolayı mutluyuz.Başarımızın sırrı; düzenli çalışmak, aldığımız işlerin karşılığını vermek ve emeğe saygı göstermemizde yatıyor. İnsanın Ruhunu dinlendiren suyun eğlenceye dönüşümünü ve dekoratif güzelliğini Büyük Yaratıcının doğaya işlediği güzellikleri Antik Yapı Dekorasyon olarak sizlere sunmaktan gururluyuz. Doğayı motif motif işleyip size sunuyoruz.

  Hayallerinizi süsleyen bütün doğal motifleri sizin için birleştiriyoruz. Siz hayal edin biz gerçekleştirelim. Antik Yapı Dekorasyon şelale ve Havuz; iç ve dış mekanlarda yapay şelaleler, fıskiyeli süs havuzları, su oyunları, su perdesi, gölet, süs havuzu, bahçe havuzu, misineli sistem havuzlar, çeşitli dere boyu çalışmaları, teras düzenlemeleri, mağara çalışmaları, peri bacaları, bahçe düzenlemesi ve gözden çıkarmış olduğunuz iç ve dış mekanlarda rahatlıkla vakit geçirebileceğiniz ve doyumsuz sohbetleri yaşayabileceğiniz ortamlar hazırlamaktadır.

  2011 yılından itibaren baskı beton teknolojisini bünyemize katarak siz değerleri müşterilerimize daha kaliteli işler yapmaktan dolayı gururluyuz.

 • Konumu

Berat AYGÜN

+90 (533) 650 16 04

+90 (533) 650-1604

Üyelik Tarihi 19.08.2016
Mesaj Gönder
Dolandırıcılık olaylarının önüne geçmek için gayrimenkul alırken veya kiralarken aşağıdaki konulara dikkat edilmesi gerekmektedir.
 • Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin, para ödemeyin
 • TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları aracılığıyla yapılması talep edilen para transferlerini gerçekleştirmeyin
 • İlgilendiğiniz gayrimenkulü görmeden, kaparo ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
 • Konutu gördükten sonra ön ödeme gerçekleştirmeniz halinde, yapmış olduğunuz ödemeyi gösteren banka dekontu veya imzalı belgenizi saklayın.
 • Satış/Kiralama sözleşmesindeki her maddeyi dikkatlice okuyun.
 • Herhangi bir ön ödeme veya kaparo ödemesi yapmanız halinde trabzonemlak.com'un hiçbir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır.

Trabzon Günübirlik Tur

Mesaj Gönder
Formunuz başarıyla gönderildi
En kısa zamanda tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.