Çetar İnşaat

 • Kimden Sektörel Firma
  İlan No 1689
  İlan Tarihi 19.08.2016
  Firma Ünvanı Çetar İnşaat Yalıtım Mantolama
  Firma Yetkilisi Arif İlker AKÇAY
  Telefon 0 (462) 321 08 58
  Gsm No 0 (536) 524 24 55
  Web Sitesi www.cetarinsaat.com
  İşletme Türü Limited
  Açıklama

  ÇETAR İnşaat, çalışan ve paydaşlarının kendisiyle gurur duyabileceği bir kurum olmak için, tüm iş süreçlerinde kurumsal değerleri doğrultusunda hareket eder. Çetar İnşaat olarak sürekli artan 160 kişilik ekibimizle sizlere zamanında iş teslimi yapmanın gururunu yaşıyoruz. 
  İNSAN
  ÇETAR İnşaat için ‘insan’ en değerli varlıktır. Ulusal ve uluslararası iş süreçlerinde cinsiyet, dil, din, ırk ve siyasi görüş ayrılığı gözetilemez. Evrensel insan haklarına aykırı yaklaşımlar kabul edilemez.
  ÇETAR İnşaat’ın tüm çalışanları, niteliği sürekli arttırılan, sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışma güvencesi altındadır. ÇETAR İnşaat, sıfır iş kazası hedefi ile çalışır.
  İŞ 
  ÇETAR İnşaat tüm iş süreçlerinde iş etiği doğrultusunda hareket ederek güvenilir, dürüst, tutarlı ve adil olmayı benimsemiştir.Kaliteden ödün verilemez. Yapılan iş, yapılabilecek en iyi şekilde gerçekleştirilir.
  TOPLUM 
  ÇETAR İnşaat için topluma katkı sağlamak bir ‘proje’ değil, var olma anlayışıdır. Tüm yatırım süreçlerinin sürdürülebilir olması hedeflenir. Akıncı; toplumsal paydaşları için ekonomik, kültürel ve toplumsal kalkınmayı desteklemeyi amaçlar.
  ÇEVRE
  ÇETAR İnşaat çevreye saygı duyar. Bu saygının gerekliliği olarak ÇETAR’nın çevreye verdiği etki ölçümlenir. Olumsuz etkilerin en aza indirgenmesi için çaba gösterilir. Çalışanlar ve paydaşlar doğal kaynakların korunması ve geri dönüşümün artırılması için teşvik edilir.

 • Konumu

Arif İlker AKÇAY

+90 (536) 524 24 55

+90 (536) 524-2455

Üyelik Tarihi 19.08.2016
Mesaj Gönder
Dolandırıcılık olaylarının önüne geçmek için gayrimenkul alırken veya kiralarken aşağıdaki konulara dikkat edilmesi gerekmektedir.
 • Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin, para ödemeyin
 • TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları aracılığıyla yapılması talep edilen para transferlerini gerçekleştirmeyin
 • İlgilendiğiniz gayrimenkulü görmeden, kaparo ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
 • Konutu gördükten sonra ön ödeme gerçekleştirmeniz halinde, yapmış olduğunuz ödemeyi gösteren banka dekontu veya imzalı belgenizi saklayın.
 • Satış/Kiralama sözleşmesindeki her maddeyi dikkatlice okuyun.
 • Herhangi bir ön ödeme veya kaparo ödemesi yapmanız halinde trabzonemlak.com'un hiçbir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır.

Trabzon Günübirlik Tur

Mesaj Gönder
Formunuz başarıyla gönderildi
En kısa zamanda tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.