Nt Yapı Yalıtım

 • Kimden Sektörel Firma
  İlan No 1687
  İlan Tarihi 19.08.2016
  Firma Ünvanı NT YAPI - İnşaat Yalıtım Mantolama
  Firma Yetkilisi Nihat HEKİMOĞLU
  Telefon 0 (462) 888 1 222
  Gsm No 0 (532) 130 63 62
  Web Sitesi www.ntyapi.com
  İşletme Türü Limited
  Açıklama

  Nt Yapı, Türkiye’nin büyümekte olan inşaat sektörü alanında, gerek 52 ülkede endüstriyel harçlar sınıfında dünya lideri olan Weber işbirlikteliği ile,gerekse alanında uzman ekipleriyle verdiği her sözün altına imzasını atarak sizlere yaşam kalitesinde en iyiyi sunmak ve sektörde attığı sağlam prensipli adımlarla diğer firmalara dahi örnek olabilmek için yola çıkan bir kuruluştur.

  Halen devam etmekte olduğumuz Renovasyon ,Dış Cephe Isı Yalıtım (Mantolama) ile su izolasyonu uygulamaları ve yapı malzemelerinin toptan satışı ile giriş yaptığımız inşaat sektöründe mimari yapı (konut/iş yeri) projeleriyle doğaya ve çevreye saygılı,yaşam kalitesinden ödün vermeyen, çağdaş yaşamın tüm ihtiyaçlarına kalıcı çözümler sunmayı kendisine misyon edinmiştir.

 • Konumu

Nihat HEKİMOĞLU

+90 (462) 888 12 22

+90 (462) 888-1222

Üyelik Tarihi 19.08.2016
Mesaj Gönder
Dolandırıcılık olaylarının önüne geçmek için gayrimenkul alırken veya kiralarken aşağıdaki konulara dikkat edilmesi gerekmektedir.
 • Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin, para ödemeyin
 • TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları aracılığıyla yapılması talep edilen para transferlerini gerçekleştirmeyin
 • İlgilendiğiniz gayrimenkulü görmeden, kaparo ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
 • Konutu gördükten sonra ön ödeme gerçekleştirmeniz halinde, yapmış olduğunuz ödemeyi gösteren banka dekontu veya imzalı belgenizi saklayın.
 • Satış/Kiralama sözleşmesindeki her maddeyi dikkatlice okuyun.
 • Herhangi bir ön ödeme veya kaparo ödemesi yapmanız halinde trabzonemlak.com'un hiçbir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır.

Trabzon Günübirlik Tur

Mesaj Gönder
Formunuz başarıyla gönderildi
En kısa zamanda tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.