Hakkımızda


Trabzonemlak.com Trabzon'da gayrimenkul ve yapı sektörünü tek bir çatı altında buluşturmayı hedefleyen, kesintisiz, yüksek kaliteli hizmeti, güncel ilanları ile emlak sektörünün nabzını tutmak için yola çıkmıştır. 

HEDEFLERİMİZ

Trabzonemlak.com'un öncelikli hedefi bireysel kullanıcılarımıza ve kurumsal iş ortaklarımız emlak ofislerine, inşaat firmalarına, yapı ve gayrimenkul sektöründe hizmet veren firmalara hem görsel hem de teknik olarak yüksek kalitede hizmet vermek ve emlak sektöründeki tüm oyuncuları tek bir çatı altında buluşturmaktır.

AMAÇLARIMIZ

Trabzon'da emlak ofislerinin ilk tercihi olmak: Detaylı portföy yayınlama imkanı ile bilinçli ve alım gücü yüksek hedef kitleye ulaşma olanağı emlak ofisleri ile işbirliğimizin temelidir.

Emlak arama zahmetini en aza indirmek: Sitede üye olmadan zahmetsizce detaylı ilan aramak, kriterleri verilen yeni ilanlardan haberdar edilmek, ilanlar arasında karşılaştırma yapabilmek emlak arama zahmetini en aza indiren kullanıcı dostu bir site olmamızı sağladı.

Gayrimenkul sektörünü tek bir çatı altında toplamak: Doğru, kaliteli hizmet ile profesyonel emlak ofislerini, inşaat firmalarını, hizmet amaçlı firmaları, yapı firmalarını ve ne aradığını bilen bilinçli alıcıları sektörün tek adresinde buluşturmayı hedeflemektedir.

Güncel ve doğru hizmetin önemini vurgulamak: Gerçek alıcı ve satıcıları ,doğru ve güncel ilanlar için buluşturmak ve hedeflerine hızlı ulaşmalarını sağlamak.

Sektöre yeni hizmetler sunmak: Sektör kalitesini ve verimini artıracak teknoloji destekli tüm yenilikleri hızlı ve gelişmekte olan emlak sektörüne sunmak.